Laczkó Benedek  két bronzérmet szerzett a Plovdiv-i Sumo EB-n!

Remek formában vannak a magyar szumósok. A Plovdivban zajló Európa-bajnokság második napján az U23-as korosztály versenyein újabb érmeket szereztek a fiatal tehetségek.

LB dobogón

Bővebben >>

Csütörtöki SUMO jamboree Nagysápon

Március 15-én sumo versennyel ünnepelt csapatunk, Nagysápra látogattunk, ahol gyerek és felnőtt országos bajnokság, valamint utánpótlás válogatóverseny zajlott.

Az OB-n Magyar Bajnoki címet szerzett Szecsődi Máté, aki lehengerlő győzelmet aratott ellenfelein. Második helyen végzett Jámbor Levente és Nagy Patrik. A dobogó harmadik fokára állhatott Kis Máté és Sallós Martin, valamint a felnőtt korosztályban újoncként bemutatkozó Jónás Jácint.

Bővebben >>

Remekül szerepeltek az utánpótlás korosztályú szumósaink

Dunaharasztiba látogatott csapatunk, ahol SUMO válogató és Országos Bajnokság zajlott.

15 csapat közel 170 sportolója nevezett a versenyre, ahova a Centrum SE 11 fővel érkezett. Fiatal csapatunk rendkívül motíváltan lépett a dohyo-ba, amelynek köszönhetően remek eredmények születtek:

Bővebben >>

Remek startot vettek a szumósok

Kiemelt versennyel indult az idény a szumósoknál, amelyet sikeresen ki is használtak a Centrum SE fiatal sportolói.

Az Érden megrendezett nemzetközi szumó válogatóversenyre tizennégy magyar és tizenegy külföldi csapat (mások mellett orosz, ukrán, német, észt, olasz, lengyel és norvég együttesek) több mint háromszáz sportolója nevezett. A versenyre minden csapat a legjobb sportolóival érkezett, így egy mini Európa-bajnokság mezőnye gyűlt össze.